Dawid Pawłowski

Jestem psim behawiorystą i trenerem. Prowadzę psie przedszkole i uczę pozytywnego myślenia. A w czasie wolnym jestem wolontariuszem w schronisku dla zwierząt.

Karma mokra dla kota – jak ją wybrać i dlaczego warto?

Karma mokra dla kota to popularny wybór wielu właścicieli, którzy chcą zapewnić swojemu pupilkowi pełnowartościowe posiłki. Dostępna jest w różnych smakach i konsystencjach, co sprawia, że łatwo dopasować ją do indywidualnych potrzeb kota. Ale jak wybrać najlepszą karmę mokrą dla swojego kota? Co warto wiedzieć o składzie i jakości produktu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Czym powinna się wyróżniać najlepsza karma junior dla psa?

Kiedy myśli się o karmie junior dla psa, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest jakość. Jakość powinna być najważniejszym priorytetem przy wyborze karmy dla zwierząt. Aby zapewnić swojemu czworonożnemu przyjacielowi najlepsze możliwe odżywianie, należy zwrócić uwagę na następujące cechy każdej karmy junior dla psa, której zakup się rozważa.
seter irlandzki szczeniaki

Seter irlandzki szczeniaki – adopcja, ile kosztują?

Szukasz psa pełnego gracji, rodzinnego ale i pełnego energii? Chcesz aby wasza wspólna przygoda zaczęła się już od jego najmłodszych lat? Dzisiaj opowiemy o tym jak adoptować psa z głową i jak go dobrze wychować – czyli czego spodziewać się przy adopcji małego setera irlandzkiego.
czy setery irlandzkie trzeba strzyc

Czy setera irlandzkiego trzeba strzyc? Jak często?

Seter irlandzki jest psem o długiej, gęstej i miękkiej sierści, która wymaga regularnej pielęgnacji, aby utrzymać ją w dobrym stanie. W zależności od indywidualnych preferencji właściciela i stanu sierści psa, seter irlandzki może wymagać strzyżenia co kilka miesięcy lub rzadziej.
seter irlandzki mahoniowy

Seter irlandzki mahoniowy – opis i opinie umaszczenia

Seter irlandzki to piękny pies myśliwski występujący w dwóch odmianach maści. Jedyne dopuszczalne w hodowli kolory to mahoniowy i czerwono- biały. Seter irlandzki czarny- czy w ogóle istnieje? Pielęgnacja szaty setera irlandzkiego- najważniejsze aspekty dbania o aktywnego długowłosego psa.
seter irlandzki mały

Seter irlandzki mały – Jak zajmować się szczeniakiem?

Seter irlandzki mały, który dopiero opuścił hodowlę, potrzebuje dobrego przewodnika. Opiekun malucha musi nauczyć go podstawowych psich umiejętności oraz zadbać o jego prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny (socjalizacja).
imię dla setera irlandzkiego

Jakie imię wybrać dla setera irlandzkiego?

Już wiesz, że nowym członkiem rodziny stanie się szczeniak setera irlandzkiego? Zastanawiasz się jakie imię wybrać? Podpowiemy ci w jaki sposób należy je wybrać i zapoznamy z najciekawszymi i napopularniejszymi imionami dla tej rasy.
seter irlandzki opinie

Seter irlandzki – opinie. Jakie są setery irlandzkie?

Wiele osób twierdzi, że setery irlandzkie nie posiadają wad - ale czy faktycznie tak jest? Patrząc na ich wygląd i usposobienie, faktycznie można w to uwierzyć. Niestety każde żywe stworzenie posiada większe czy mniejsze wady. Jakie są setery irlandzkie? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
seter irlandzki dla kogo

Seter irlandzki – dla kogo ta rasa?

Setery irlandzkie to rasa psów, które jak wskazuje nazwa, pochodzą z XIX wiecznej Irlandii. Ze względu na swoje piękne, mahoniowe, czerwonawe lub kasztanowe umaszczenie, bywają również określane jako setery czerwone.
seter irlandzki czarny

Seter irlandzki czarny to tylko nieosiągalne marzenie?

Hasło "seter irlandzki czarny" jest coraz częściej wyszukiwane przez psiarzy. Czy Ty również interesujesz się tą konkretną odmianą setera irlandzkiego? W takim razie dobrze trafiłeś! Ten artykuł odpowiada na wszystkie pytania o czarne setery irlandzkie.
seter irlandzki myśliwy

Czy seter irlandzki to pies myśliwski – polowanie a spacery

Seter irlandzki to energiczne i radosne psy, które uwielbiają kontakt z człowiekiem. Powstały jako rasa myśliwska, jednak w obecnych czasach częściej są wykorzystywane jako psy towarzyszące. Czym cechują się setery irlandzkie i jakie mają potrzeby?
seter irlandzki wady

Seter irlandzki – wady posiadania tej rasy

Seter irlandzki wybierany jest ze względu na swój niezwykły wygląd i charakter. To pies wyjątkowo rodzinny i kontaktowy. Pełen energii, skory do zabaw, a przy tym niezwykle inteligentny. Ta sama jednak rasa może przysporzyć wielu kłopotów. Dlatego przed kupnem warto spojrzeć na drugą stronę medalu – wady setera.