Przeglądasz teraz

Seter irlandzki

seter irlandzki szczeniaki

Seter irlandzki szczeniaki – adopcja, ile kosztują?

Szukasz psa pełnego gracji, rodzinnego ale i pełnego energii? Chcesz aby wasza wspólna przygoda zaczęła się już od jego najmłodszych lat? Dzisiaj opowiemy o tym jak adoptować psa z głową i jak go dobrze wychować – czyli czego spodziewać się przy adopcji małego setera irlandzkiego.
seter irlandzki miniaturka

Seter irlandzki miniaturka. Czy istnieje taka odmiana?

Seter irlandzki to popularna rodzinna rasa psów myśliwskich. Psy tej rasy mają dwie odmiany ubarwienia. Najpopularniejsza z nich to ubarwienie mahoniowe. Zaś druga jest czerwono-biała. Często ludzie mające niewielkie mieszkania, czy domy szukają jak najmniejszych pupili. Czy istnieją setery irlandzkie miniaturowe?
seter irlandzki mahoniowy

Seter irlandzki mahoniowy – opis i opinie umaszczenia

Seter irlandzki to piękny pies myśliwski występujący w dwóch odmianach maści. Jedyne dopuszczalne w hodowli kolory to mahoniowy i czerwono- biały. Seter irlandzki czarny- czy w ogóle istnieje? Pielęgnacja szaty setera irlandzkiego- najważniejsze aspekty dbania o aktywnego długowłosego psa.
seter irlandzki czerwono biały

Seter irlandzki czerwono biały – cena adopcji

Istnieją dwie odmiany setera irlandzkiego - mahoniowa i czerwono-biała. Wbrew pozorom nie różnią się one wyłącznie kolorem. W tym artykule opowiemy wam nieco o dwukolorowej odmianie oraz powiemy jak wygląda kwestia adopcji szczeniaka.
seter irlandzki mały

Seter irlandzki mały – Jak zajmować się szczeniakiem?

Seter irlandzki mały, który dopiero opuścił hodowlę, potrzebuje dobrego przewodnika. Opiekun malucha musi nauczyć go podstawowych psich umiejętności oraz zadbać o jego prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny (socjalizacja).
imię dla setera irlandzkiego

Jakie imię wybrać dla setera irlandzkiego?

Już wiesz, że nowym członkiem rodziny stanie się szczeniak setera irlandzkiego? Zastanawiasz się jakie imię wybrać? Podpowiemy ci w jaki sposób należy je wybrać i zapoznamy z najciekawszymi i napopularniejszymi imionami dla tej rasy.
seter irlandzki opinie

Seter irlandzki – opinie. Jakie są setery irlandzkie?

Wiele osób twierdzi, że setery irlandzkie nie posiadają wad - ale czy faktycznie tak jest? Patrząc na ich wygląd i usposobienie, faktycznie można w to uwierzyć. Niestety każde żywe stworzenie posiada większe czy mniejsze wady. Jakie są setery irlandzkie? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
tresura setera irlandzkiego

Tresura setera irlandzkiego – wychowanie, treningi

Setery irlandzkie powstały jako psy myśliwskie, jednak w obecnych czasach stają się coraz bardziej popularne jako rasa towarzysząca. Jak powinno wyglądać wychowanie setera irlandzkiego? Na jakiego rodzaju treningi warto postawić? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule.
seter irlandzki dla kogo

Seter irlandzki – dla kogo ta rasa?

Setery irlandzkie to rasa psów, które jak wskazuje nazwa, pochodzą z XIX wiecznej Irlandii. Ze względu na swoje piękne, mahoniowe, czerwonawe lub kasztanowe umaszczenie, bywają również określane jako setery czerwone.
seter irlandzki czarny

Seter irlandzki czarny to tylko nieosiągalne marzenie?

Hasło "seter irlandzki czarny" jest coraz częściej wyszukiwane przez psiarzy. Czy Ty również interesujesz się tą konkretną odmianą setera irlandzkiego? W takim razie dobrze trafiłeś! Ten artykuł odpowiada na wszystkie pytania o czarne setery irlandzkie.
seter irlandzki choroby

Seter irlandzki – choroby. Na co najczęściej chorują setery?

Setery irlandzkie to psy z bardzo optymistycznym, wesołym usposobieniem. Uwielbiają bawić się z właścicielami i są idealnymi towarzyszami dzieci. Mają silny instynkt myśliwski, więc uwielbiają wąchać, tropić i gonić. Setery to psy pełne energii potrzebujące sporo aktywności fizycznej i miejsca. Nie chorują zbyt często, ale posiadają predyspozycje do pewnych chorób. Na co najczęściej chorują setery irlandzkie? Jaki jest ich charakter oraz historia? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
seter irlandzki wady

Seter irlandzki – wady posiadania tej rasy

Seter irlandzki wybierany jest ze względu na swój niezwykły wygląd i charakter. To pies wyjątkowo rodzinny i kontaktowy. Pełen energii, skory do zabaw, a przy tym niezwykle inteligentny. Ta sama jednak rasa może przysporzyć wielu kłopotów. Dlatego przed kupnem warto spojrzeć na drugą stronę medalu – wady setera.
seter irlandzki krótkowłosy

Seter irlandzki krótkowłosy. Opis, charakter i pielęgnacja

Setery irlandzkie to piękne psy o błyszczącej, jedwabistej sierści i przyjaznym usposobieniu. Są szybkie, mają doskonały węch i myśliwski instynkt. Pierwotnie wykorzystywane były w polowaniach na ptactwo. Dziś są dla swoich właścicieli głównie towarzystwem.